Einxhel tregon dhuratën romantike që ka marrë nga Dj DAGZ (Video)

Einxhel Shkira zbuloi se dhurata më e bukur që kishte marrë ishte një kartolinë nga një djalë brenda shtëpisë, referuar DJ DAGZ.

Ai i kishte shkruar: “Gëzuar ditëlindjen për vajzën më të zgjuar e më të fortë që kam njohur” bashkë me një zemër të vogël.

“Ty me të vërtetë të vijnë mesazhe nga qielli po unë i gjej te kutia e make up-it.E kam ruajtur se më është dukur shumë romantike dhe më ka bërë shumë përshtypje”-tha Einxhel.

LEXO EDHE  Donaldi e nxori nga shtëpia, ja çfarë thotë Dagz për eleminimin