“Ta q* bota nanën”/ Këngëtarja shqiptare ofendon rëndë gazetaren që raportoi se vëllai i saj ka dhunuar gruan (Video)

Foto: Instagram

Mbrëmjen e djeshme u raportua se vëllai i motrave Mustafa ka dhunuar gruan e tij. Mediat kosovare raportuan se vëllai i këngëtareve të njohura ka rrahur bashkëshorten e tij duke i shkaktuar lëndime trupore.

Pas publikimit të lajmit, një prej motrave të famshme, Lule Mustafa ka telefonuar në redaksinë e “IndeksOnline” duke përdorur një fjalor të ulët.

“Ti nuk ki kurrfarë të drejte. Ti (gazetare v.j.) më presish nesër në zyre dhe unë ju kallxoj juve se çka ju gjan…

“Marre duhet me ju ardhë për klikime me bo këso gjeste, muta, muta. Ta q* bota nanën, ta q*…”, dëgjohet të thotë këngëtarja në videon e postuar nga “IndeksOnline” në Facebook.

 

LEXO EDHE  Greqi/ 18,869 raste të reja dhe 81 humbje jete nga Covid