Përfshihet nga flakët një Benz në Pogradec

foto ilustruese

Një automjet tip benz është përfshirë nga flakët në parkim pak momente më parë në Pogradec.

Mësohet se Zjarrfiksja dhe policia në vendngjarje, ndërsa dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht.

LEXO EDHE  Basha: I kam thënë Berishës ti thërrasë mendjes, 8 janari ngjarje dramatike