Reperi i njohur shqiptar i propozon të dashurës në mes të shkretëtirës

Dardani, reperi i njohur shqiptar, i cili jeton prej vitesh në Gjermani ku po ndërton një karrierë të suksesshme, do e mbyllë 2021-in me status të ri.

Ai i ka propozuar të dashurës së tij Havës, në mes të shkretëtirës, në Emiratet e Bashkuara Arabe.

LEXO EDHE  Fansat mendojnë se ky aktor i famshëm turk është sozia e Donaldit (FOTO)

Ka qenë vetë reperi i cili e ka bërë me dije lajmin e bukur përmes një postimi në rrjete sociale. Çifti shfaqen në shkretëtirë ndërsa Hava tregon unazën dhe mban në duar një buqetë me lule.