Beatrix Ramosaj “ia plas” së qarës dhe kërkon të largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP” (Video)

Beatrix Ramosaj ka kërkuar të largohet nga shtëpia e “BBV”. Prej ditësh këngëtarja ka qenë në një gjendje të rënduar emocionale.

“Nuk mundem dot më. Unë e di se si bëhem dhe nuk dua të qëndroj më këtu. Dua të shkoj në shtëpi”- tha ajo mes lotësh dhe emocionesh.

Donaldi, Antonela dhe banorët të tjerë u përpoqën ta qetësonin por mbetet për tu parë nëse gjendja e saj emocionale do të stabilizohet.

LEXO EDHE  Debate të ashpra për higjienën, revoltohet opinionisti i "BBV": Jeni njerëz së pari, pastaj VIP-a. Është turp