Super Nedim Bajrami, gol dhe asist në fitoren 3-1 të Empolit përballë Udinezes

Super Nedim Bajrami, jep spektakël në Seria A me gol dhe asist.

Nedim Bajrami vazhdon të dhurojë paraqitje të mira në Serinë A. Mesfushori shqiptar ishte protagonist me një gol dhe një asist në ndeshjen kundër Udineses.

22-vjeçari shënoi golin e përmbysjes 2-1, gjithashtu mori pjesë edhe në golin e 3-të me një asist të dhënë për Pinamontin. Me golin e realizuar Bajrami shkon në kuotën e 3 golave të shënuar këtë sezon. Futbollisti shqiptar kthehet të japë spektakël në Serinë A.

LEXO EDHE  Partizani prezanton blerjen e re