Paloka: Njërit edhe kafja i kthehet në miting, tjetri mitingun e kthen në ‘kafe’

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka ka reaguar pas vizitës së sotme të ish-kryeministrit Sali Berisha në Malësinë e Gjakovës, ku mijëra demokratë kanë dalë të presin liderin historik në Has dhe Bajram Curr.

Duke e krahasur me aktivitetin politk të Lulzim Bashës dhe Sali Berishës gjatë kësaj periudhe, Paloka ka ironizuar duke thënë se ‘njërit edhe kafja kthehet në miting, tjetri mitingun e kthen në ‘kafe’.

LEXO EDHE  Tabaku publikon dokumentin: Ja si bashkitë u vendosën në dispozicion të inceneratorit të Tiranës

Gjithashtu Paloka ka treguar se kjo pritje e sotme ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha është edhe përgjigjja për ata që pyesin se kush do ta rrëzojë Edvin Ramën.

Postimi i plotë i Edi Pakokës:

Njerit edhe kafja i kthehet ne miting, tjetri mitingun e kthen ne “kafe”…!

Per ata qe pyesin ende se si e kush mund ta rrezoje Edvin Ramen.