Reperi Trey Songz akuzohet për sulm seksual

CREDIT: LISA LAKE/GETTY

Reperi i njohur, Trey Songz është akuzuar për sulm seksual. Artisti 37-vjeçar është në hetim nga autoritetet në Las Vegas në lidhje me një incident të raportuar të dielën që ndodhi në një hotel, konfirmuan burimet për TMZ.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur pasi ai dhe miqtë e tij u kthyen nga festa e ditëlindjes së tij në një klub nate.

LEXO EDHE  Beatrix u eliminua nga "Big Brother VIP", ja çfarë thotë Donaldi

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që artisti përballet me akuza të tilla. Vitin e kaluar, Songz mohoi akuzën për sjellje të pahijshme seksuale pasi një grua e quajtur Aliza pretendoi se nuk e linte të dilte nga një dhomë hoteli.