Berisha rikthehet në Tropojë, zbulohet data e Foltores në vendin e origjinës

Sali Berisha ,nuk e ka mbyllur ende “Foltoren”.

Pasi ka zhvilluar një sërsh takimesh në disa qytete të vendit ,ku së fundi ishte në Kurbin, lideri historik i PD, pritet të jetë i pranishëm në datën 1 Dhjetor në “Foltoren” e radhës në Tropojë.

Sali Berisha, rikthehet pas shumë vitesh në Tropojë,që nga koha kur ka qenë edhe kryeministër i vendit.

Berisha me origjinë është nga Tropoja, dhe ky takim i tij pritet me mjaft interes nga simpatizantët e Partisë Demokratike.

LEXO EDHE  Vazhdon skema e tenderave të oksigjenit spitalor/ Rrotacion mes GTS dhe Messer-it, si po avullojnë paratë publike!

Lajmin për “Foltoren “ e Berishës në Tropojë , e ka dhënë një nga firmëtarët e mbledhjes së Kuvendit kombëtar të thirrur nga Berisha me 11 Dhjetor , Florion Kurmekaj

Statusi:

Të dashur miq,

Ditën e mërkurë, datë 1 Dhjetor, ora 16:30, tek Pallati i Kulturës “Dardania” në qytetin e Bajram Currit mbahet “Foltorja” e Prof. Dr. Sali Berishës me demokratët e Tropojës.

Ftojmë të gjithë demokratët e Tropojës të marrin pjesë! Vetëm të bashkuar fitojmë!

#MeTeBashkuar

#MeTeForte

#MeTeHapur