Aksident tek ‘Ura e Beshirit’, automjeti përplas një 21-vjeçare

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë tek ‘Ura e Beshirit’. Policia njofton se një automjet ka aksidentuar një këmbësore , 21 vjeçe e cila aktualisht ndodhet në spital për të marrë ndihmën mjekësore.

Me datë 29.11.2021, në vendin e quajtur “Ura e Beshirit”, mjeti me drejtues shtetasin D. K., ka aksidentuar shtetasen këmbësore E. K., 21 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

LEXO EDHE  Erdogan në Shqipëri në 554-vjetorin e ndarjes nga jeta të Skënderbeut, Rama: Ishte rastësi

Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.