Moti i keq/ Stuhia dhe rrebeshi i shiut anulojnë koncertin e ‘Pavarësisë’ në Vlorë

Era e fortë dhe reshjet e shiut kanë shkaktuar një sërë problemesh në qytetin e Vlorës.

Prania e ujit ka krijuar vështirësi për qarkullimin e mjeteve në disa rrugë, ndërsa stuhia ka bërë që të paralizohet trafiku detar.

LEXO EDHE  VIDEO/ Operacionet policore, 34 të arrestuar. Publikohen shifrat

Si pasojë e kohës së keqe, është anuluar dhe koncerti për festën e Pavarësisë, i parashikuar të realizohet pranë pallatit të sportit.