Getoar Selimi dhe Marina Vjollca publikojnë foton e parë me vajzën, zbulojnë emrin e veçantë

Foto: Instagram

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë postuar foton e parë të vajzës së tyre. Prezantuesja e njohur solli ditën e djeshme në jetë vajzën, fryt i dashurisë gjashtë vjeçare.

Ata e kanë quajtur vogëlushen e tyre Marget. Marget është kombinim i emrave të çiftit dhe pak kohë më parë Geti kishte zbuluar se “Marget” është emri i kompanive që ai dhe Marina kanë krijuar bashkë.

LEXO EDHE  Donaldi dhe Beatrix flenë bashkë (VIDEO)