Njihuni me këngëtarin e njohur që u bë pjesë e “Big Brother VIP” (Video)

Big Brother-Top Channel

Shtëpisë së “Big Brother” iu bashkua mbrëmjen e djeshme këngëtari dhe kitaristi Valon Shehu.

Sipas tij në atë shtëpi mungon vendosmëria dhe burrëria. Ai deklaroi se nuk është as i dashuruar dhe as i lidhur. Gjithashtu fizikisht ai shprehu një pëlqim për Beniadën.

Ai i kërkoi “Vëllait të Madh” dy gjëra: të kishte brenda një kitare sepse mungon një instrument që banorët të zhvillojnë një koncert të vogël dhe një thes boksi që të largojë emocinonet negative.

LEXO EDHE  Afrimiteti i tepërt mes Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, Bora Zemani bën gjestin e papritur