Antonela e thotë copë: Më sillni një prezervativ …

Ditën e sotme banorët e BBVip duhet të bënin gati listën e produkteve që iu duhen gjatë javës.

Me buxhetin që ata kanë fituar ata janë të lirë të zgjedhin çfarë të duan, por një kërkesë e Antonelës i ka lënë të gjithë të habitur.

Teksa Fifi pyeste se çfarë dëshirash specifike keni për produktet që iu nevojiten Antonela si një VIP pa komplekse tha dua një prezervativ.

LEXO EDHE  Hoqi tumorin në tru, publikohet foto e parë e Adriana Matoshit pas operacionit

“A e di çka du unë, një prezervativ!,” tha ajo.

Të gjithë ata që ishin në tavolinë e panë çuditshëm Antonelën dhe kjo e fundit nisi të qeshte pasi tha unë nuk kam buxhet fare për këtë javë.