U njohën gjatë xhirimeve të “La Casa de Papel”, aktori i famshëm bëhet baba për herë të parë

Foto: La Casa de Papel

Ylli i “La Casa de Papel”, Jaime Lorente është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë ai duke publikuar një foto me vajzën e tij të porsalindur.

“Do të jesh një vajzë e lirë”- ka shkruar Jaime Lorente nën foton që ka ndarë me fansat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by El chaval (@jaimelorentelo)

Identiteti i partneres të aktorit dhe nënës së fëmijës së tij mbetet sekret, por dihet vetëm që ajo quhet Marta dhe janë njohur gjatë xhirimeve të serialit.

LEXO EDHE  Stine flet për sherrin e bujshëm mes motrës dhe gruas së tij