Moderatori Rezart Prifti tregon pse nuk do të lidhet me vajzat e showbiz-it shqiptar

Moderatori Rezart Prifti, i ftuar në programin “Jonida’s Room” me Jonida Maliqin, ka rrëfyer  disa të reja nga jeta e tij personale. Moderatori i është përgjigjur një pyetësori me disa pyetje të sikletshme ku kemi mësuar më shumë rreth jetës së tij personale.

Pjesë nga biseda:

Jonida: A mund të konsiderohet Rezi “armik i popullit” që nuk është martuar?

Rezart Prifti: Pse po të martohesh bëhesh mik i popullit… Që i vogël kam patur një liri ekstreme kjo më ka bërë ky që jam sot.

Jonida: A mund të konsiderohet “armike e popullit” ajo vajzë që ka lenë Rezin?

LEXO EDHE  Meridian Ramçaj dhe Einxhel Shkira të zhgënjyer nga Fifi: Më tradhtoi, më la në rrugë

Rezart Prifti: Për mua nuk ka rëndësi në një marrëdhënie më le apo të lashë.

Jonida: Ke patur më shumë lidhje me vajza showbiz-i apo jo?

Rezart Prifti: Kam patur shumë lidhje me vajza qytetare, showbizi e kam tentuar dy herë dhe ishte diçka e sikletshme, nuk dija ç’ti thoja. Është një show off i tmerrshëm.