Garo: E jashtëzakonshme ‘Foltorja’ me gratë demokrate

Drejtoresha e Komunikimit Floriana Garo, ka shpërndarë fotografi nga Foltorja e mbajtur sot nga Berisha me gratë dhe vajzat e LDG-së.

Garo thekson se Foltorja me gratë demokrate ishte e jashtëzakonshme. Ajo shton se gratë e Foltores janë të lira dhe të guximshme.

LEXO EDHE  Tërmeti i fortë godet Italinë, ja sa ballë ishte

Postimi i Floriana Garos:

E jashtezakonshme Foltorja e sotme me grate demokrate! Gra te lira e te guximshme qe folen hapur e qe mezi presin Kuvendin e 11 Dhjetorit! @vokshialbana