VIDEO/ Vllaznia-Kastrioti, zhbllokohet sfida në Shkodër

Vllaznia ka kaluar në avantazh ndaj Kastriotit në minutën e 10-të. Për skuadrën e Brdaric realizoi Aralica në minutën e 10-të.

Aralica gjen rrugën e golit pas një përgjumje në mbrojtjen e Kastriotit.

LEXO EDHE  Kërkohet nga Real Madrid, anësori i Bayern Munich mes rinovimit dhe lamtumirës