Antonela Berisha flirton me Dj PM, nervozohet Sarah: Do ta fus me gotë kokës

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha, është bërë banore e shtëpisë më të famshme në Shqipër, ‘Big Brother Vip’.

Me të hyrë në shtëpi, ajo filloi të ngacmohej me Dj PM, që ky i fundit ka një simpati të madhe ndaj Sarës.

LEXO EDHE  Çfarë po ndodh? Pas gjullurdisë së krijuar me Donaldin, publikohet foto e Atdheut me Bora Zemanin në makinë

Kjo nervozoi edhe Sarën e cila i tha Pajtimit: “Do ta fus me gotë kokës”.

Kujtojmë që Sara dhe Pajtimi kanë qenë shumë të afërt me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit në shtëpi, por ende nuk kanë vendosur për marrëdhënien e tyre.