VIDEO/ Ronaldo problem? Ranieri: Ma sillni mua, e lë në lojë çdo minutë!

Ranieri, Getty Images

Watford do të përballet me Manchester United të shtunën dhe në konferencën e sotme për shtyp foli trajneri Claudio Ranieri.

Temat që preku ishin të shumta, por deklarata e tij, kur i thanë se Cristiano Ronaldo është një problem për shokët e skuadrës, është bërë virale.

“Ma jepni mua Cristianon, ju lutem. Nuk është problem për. Është një nga futbollistët më të mëdhenj në botë, do ta lija të luante çdo minutë”, shprehet Ranieri me shaka.

 

LEXO EDHE  Kalendar i ngjeshur në Superiore, në mesjavë luhet java e 12-të