FOTO/ Ofendoi Shqipërinë, Lorik Cana e bën palaço komentatorin e njohur

Foto:Classlifestyle.com

Pas ndeshjes së Shqipërisë U-21 dhe Kosovës U-21 mbrëmjen e djeshme në stadiumin “Fadil Vokrri”, komentatori i RTK-së, Andin Lokaj ka përdorur një fjalor fyes kundrejt shqiptarëve:

“Mendoni sikur të mos fitonim kundër këtyre që kur kemi luajtur ne kosovarët, ata vetëm ushtarë të Enverit kanë pasur në stadium”.

Pas këtij ofendimi kundrejt shqiptarëve, ish-kapiteni Lorik Cana ka reaguar me anë të një “Story” në profilin e tij të rrjetit social “Instagram” duke publikuar një foto të Andin Lokajt si palaço. Një veprim fisnik ky i ish-kapitenit të Kombëtares për të mbrojtur të gjithë shqiptarët kudo ku janë.

LEXO EDHE  VIDEO/ Tifozi thyen televizorin kur e kupton se Benzema renditet i 4-ti për "Topin e Artë"