Miratohet me 76 vota ‘Buxheti 2022’

Miratohet me 76 vota pro projektligji për Buxhetin 2022. Mësohet se ky projektligji ka marrë 52 vota kundër në Kuvend.

Kujtojmë që seanca për buxhetin ka niur që ditën e djeshme dhe ka patur debate mjaft të forta mes deutetëve të mazhorancës dhe opozitës, adje paraditen e sotme Salianji dhe Bracce për pak u përleshën fizikisht.

LEXO EDHE  109 vjetori i Pavarësisë, Meta publikon foto me nipin e Rugovës