Përfundon takimi i Bashës me krerët e degëve, ja çfarë u diskutua

Lulzim Basha ka mbledhur mbrëmjen e sotme  kryetarët e degëve të Partisë Demokratike. Mbledhja e kreut demokrat me drejtuesit e degëve ka zgjatur rreth 3 orë.

Mësohet se tema e diskutimit ka qene çështja e Reformës Territoriale dhe Reformës Zgjedhore.

LEXO EDHE  Aksident në Durrës, makina përplas biçikletë