Atdhe Xharavina zbulon pse vendosi ta fshijë Bora Zemanin nga rrjetet sociale

Atdhe Xharavina, i ftuar në emsionin “D-night”, sqaroi se mes tij dhe Bora Zemanit nuk ka asgjë, madje as një marrëdhënie miqësie, por thjesht nje raport ku në mes është respekti.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka treguar se ka qenë ai që e ka hequr moderatoren nga Instagrami pasi ashtu e pa më të arsyeshme.

Pjesë nga intervista:

Dajana: Janë thashetheme që ke pasur një marrëdhënie me Bora Zemanin. Po apo jo ?

Atdheu: Jo, nuk është e vërtetë.

Dajana: Thjesht një marrëdhënie miqësore ?

Atdheu: S’është as marrëdhënie miqësore, s’është se kemi krijuar shoqëri aty. Kam respekt, kur rastisim flasim. Si je, a je mirë?

LEXO EDHE  "Janë në modë parazitët"/ Sabiani 'shpërthen' keq në "BBV": Ha, dhi, i fusin një të puthur, një të lëpirë (Video)

Dajana: Keni pasur ndonjë konflikt që jeni larguar? Jeni hequr nga rrjetet sociale.

Atdheu: E vërteta është që e hoqa unë, e hoqa dhe veten nga ajo, hoqa dhe atë për ti mbyll këto njëherë e mirë.

Dajana: E kuptoj!

Atdheu: Jo për ndonjë gjë tjetër, e hoqa unë vendosa ashtu, e pash më të arsyeshme. Të flasin dhe 2-3 herë të mbyllet si muhabet. Me siguri është lodhur dhe ajo, por jam lodhur dhe unë.