Marrëdhënia Semi-Donald, reagon për herë të parë Bora Zemani

Semi dhe Donaldi janë dy personazhet më të komentuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Njohja e tyre e mëparshme është e dukshme, e madje, ndjekësit kanë aluduar se dyshja kanë një pëlqim për njëri-tjetrin. Në këtë mes është prekur dhe ish-partnerja e Donaldit, Bora.

Moderatojra ka zgjedhur të flasë vetë për këto zëra, duke qenë se është përmendur dhe ajo. Bora shkruan në Instagram se edhe pse është ndarë prej kohësh nga Dolandi, e di që mes tij dhe Semit ekziston një miqësi.

LEXO EDHE  Në lidhje sekrete me Arjola Demirin? Atdheu i zbulon të gjitha: Ja e vërteta (FOTO)

Kujtojmë se Bora dhe Donaldi kanë qenë në lidhje dashurie për tri vite, ndërsa për ndarjen e tyre humoristi ka thënë se “dy gjela nuk mund të rrinë në një shtëpi”.