‘Tentova të vras veten, abortova binjakët, pija alkool dhe ilaçe’/ Arjola Demiri rrëfen dramën gjatë divorcit

Arjola Demiri gjatë qendrimit të saj në “Big Brother Vip” ka treguar detaje shumë të rëndësishme dhe të pathëna nga jeta e saj.

Pasi rrëfeu para pak ditësh se ish-bashkëshorti e kishte tradhëtuar për gjashtë vite rresht, ajo sot i ka tronditur të gjithë kur ka treguar se vuajtur nga depresioni kur është divorcuar.

Ajo tregoi se gjatë kësaj periudhe ajo ishte edhe shtatëzanë me binjakë, të cilët si rrjedhojë e situatës vendosi që t’i abortonte.

Shkova tek mjekja dhe i thash që s’mund t’i lind këta fëmijë dhe të lutem mi hiq. Gënjeva dhe thash se babai i tyre ishte dakort, por për shkak të një udhëtimi pune nuk ishte prezent’, tha Demiri.

LEXO EDHE  Beatrix Ramosaj konfirmon pjesëmarrjen në "Big Brother VIP"? Postimi që ngre dyshimet

Por jo vetëm kaq pasi kjo periudhë zgjati edhe më shumë se kaq, pasi edhe gjatë shtatëzanisë së saj të katërt aktorja pranoi se ka konsumuar pafund alkool dhe cigare, derisa edhe njëherë ka tentuar të vrasë veten nëpërmjet mbidozës në ilaçe.