Aurela Hoxha tregon pse e mban të fshehtë identitetin e partnerit

Foto: Instagram

Aurela Hoxha, e ftuar në “Natën me Aulonën”, ka folur rreth shtatzënisë që e mbajti të fshehtë për shumë kohë, të birit, bashkëshortit dhe shumë detajeve nga jeta private.

Ndër të tjerash, ajo tregoi edhe arsyen pse zgjedh që të mos e bëjë publik partnerin dhe babain e fëmijës së saj.

“Ka respektuar shumë zgjedhjet e mia dhe unë jam shumë e lumtur për këtë. Nuk mendoj se ka çifte që nuk ka zënka e probleme, por është një njeri që rrallëherë ndodhë që të më nervozojë. Edhe nëse e bën di të më qetësojë, është njeri shumë i mirë edhe ajo që vlerësoj më shumë është shpirti dhe mënyra si më bën të ndihem. Fakti që unë ndihem e plotësuar me të mjafton!”- përfundoi Aurela duke thënë se nuk do të flasë shumë rreth partnerit.

LEXO EDHE  FOTO/Një dron me një mesazh për Fifin, çfarë po ndodh në Big Brother