TikTok-erja e famshme 36-vjeçare është në pritje të fëmijës së saj të 12-të

TikTok-erja Veronica Merritt, e ndjekur nga 95 mijë persona, është shtatzënë për herë të 12-të.

36-vjeçarja e bëri publik lajmin nëpërmjet një video me ultratinguj në Tik Tok dhe Instagram.

Merritt, e cila thotë se dëshiron të bëjë 17 fëmijë, zbuloi në një intervistë për ‘Sun’ se nuk po merr pilula kontraceptive  sepse është “e prirur për mpiksjen e gjakut”.

LEXO EDHE  Ardit Çuni i premton Beniadës se do e tradhtojë vetëm dy herë, reagimi i modeles (Video)

“TikToker-ja” e famshme tashmë ka 11 fëmijë, të moshës nga 21 vjeç deri në 12 muaj. Ajo mbeti shtatzënë për herë të parë në 1999, kur ishte vetëm 14 vjeç në shkollën e mesme.