Publikohen pamjet e rënda kur aktori bie nga skena dhe humb jetën tragjikisht (Foto+Video)

Janë publikuar fotot nga momenti kur aktori Yevgeny Kulesh ra nga skena dhe humbi jetën ditën e djeshme në Rusi. DailyMail shkruan se në momentin që aktori, i cili performonte në Teatrin e famshëm Bolshoi të Rusisë, ra nga skena, pobliku mendoi se ishte pjesë e aktit.

Mendohet se Kulesh, i cili kishte interpretuar në teatër që nga viti 2002, eci në rrugën e gabuar gjatë ndryshimit të setit dhe më pas nuk mund të dilte nga rruga e sfondit në kohë.

LEXO EDHE  Bruno dhe Hyseni konfrontohen fizikisht për Alvisën? Reagon konkurrentja

Orkestra ndaloi papritur të luante ndërsa aktorët filluan të bërtisnin për ndihmë, ndërsa spektatorët e mahnitur menduan se ishin dëshmitarë të një pjese të shfaqjes para se tmerri i plotë i asaj që po ndodhte të fillonte mbi ta.