Polonia kalon në avantazh, arbitri pezullon ndeshjen

Polonia ka ndëshkuar Shqipërinë duke kaluar në avantazh në minutën e 77-të. Autori i golit është Karol Swider.

Pas një harkimi nga krahu i djathtë, Sviderski godet dhe mposht Berishën. Më pas arbitri bën thirrje që të ndërpritet ndeshja pasi ka hedhje sendesh në fushë nga tifozët dhe gjyqtarët udhëzojnë skuadrat të shkojnë në dhomat e zhveshjeve.

LEXO EDHE  Berisha: Javën e ardhshme shpallim datën për Kuvendin Kombëtar