Emrat/ Sherri me thika në Vlorë, dy të plagosur

Dy persona mbetën të plagosur pas një sherri të ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Nga raportimet mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00, në lagjen “24 Maji”, ku pas një sherri për motive të dobëta, dy persona konfliktuar me thika me njeri-tjetrin.

LEXO EDHE  Akuzohet për falsifikim e firmave në kontratën e kredisë, nën hetim noterja në Tiranë

Të plagosurit janë identifikuar si shtetasit Kujtim Saliaj 63-vjeç dhe Jetnor Hoxha- 48 vjeç të dy banues në Vlorë.

Raportohet se ata janë transportuar në spitalin e Vlorës, në gjendje të rëndë shëndetësore.