Mc Kresha baba për herë të dytë, zbulohet gjinia e foshnjës

Foto: Instagram

Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij, Erzina, do të bëhen prindër për herë të dytë. Çifti vendosi që të zgjerojë familjen një vit pas ardhjes në jetë të vajzës së tyre, Izës.

LEXO EDHE  Lajm i trishtë! Kanceri i merr jetën aktorit të njohur (Foto+Emri)

Sipas “Prive”, këngëtari dhe partnerja e tij këtë herë do të bekohen me një djalë. Erzina është tashmë disa muajshe shtatzënë.