Aktorja shokon me deklaratën: Bëj s*ks dy herë në muaj me ish-bashkëshortin homoseksual

Getty

Aktorja Fran Drescher, e njohur për rolin e saj në serialin “Nanny”, zbuloi se ka një marrëdhënie intime me ish-burrin e saj, i cili dikur i pranoi asaj se është homoseksual.

“Unë kam një ish-bashkëshort që e dua dhe ai plotëson shumë nga nevojat e mia. Unë kam një mik me përfitime. Ne takohemi dy herë në muaj, që është më se e mjaftueshme.

Ai vjen tek unë, ne bëjmë shoqëri, bëjmë një banjë të nxehtë, bëjme ushqim, shkojmë në shtrat, shikojmë tenis ose ndonjë film të mirë. Sigurisht, ne gjithashtu kemi marrëdhënie intime dhe kjo është ajo që më mban të vazhdoj”- tha Fran.

LEXO EDHE  Zbulohet arsyeja pse Megan Markle dhe Princ Harry nuk e lejuan djalin e tyre të bëhej kont