Fadil Berisha në zi, ndërron jetë personi i shtrenjtë i familjes (Foto)

Foto: Instagram

Dita e sotme është ditë zie për familjen e fotografit të njohur, Fadil Berisha.

Vëlla i tij është ndarë nga jeta dhe lajmin e trishtë e ka bërë të ditur vet fotografi përmes një postimi në Facebook.

LEXO EDHE  Iva Tiço befason me deklaratën: Semi ka qenë dikur e lidhur me ish-të dashurin e Bora Zemanit

“Prehu në paqe vëlla i dashur derisa të takohemi përsëri”– shkruan ai.