Motra e Sindi Locit flet pas pjesëmarrjes tek “E Diela Shqiptare”: Na quajtën familje psiqikësh

Foto marrë nga Instagrami

Keisa Loci, motra e ish-konkurrentes së “Për’puthen”, Sindi Locit, u shndërrua në personazhin më te komentuar në rrjet pas një performance tek “E diela shqiptare”, rubrika “Mam po ti”, me këngën e Cardi B.

Në një intervistë për “Expuls” nga Ronaldo Sharka, Keisi rrëfeu se mbi të gjitha ka një formim muzikor, është diplomuar për piano ne Bukuresht dhe dalja e saj tek “Mam po ti” duke kënduar rap i habiti të gjithë, tha ajo. Sa i takon komenteve online, Keisa tha se e gjitha erdhi pasi zbuluan që ishte motra e Sindit.

LEXO EDHE  “Për 100 mijë euro vrapoj nudo nëpër Tiranë”/ Mevlan Shaba: Ishalla e fiton që ta shohim nudo

“Na quajtën familje psiqikësh, ky ishte momenti më prekës”- u shpreh Keisa duke treguar se e kanë prekur me komente tek familja.