Greta Koçi feston sot 30- vjetorin, merr urimin më të bukur nga e motra

Greta Koçi festoon sot ditëlindjen e 30 dhe nuk ka harruar ta urojë motra e saj, Eni Koçi. Këngëtarja përmes një story në Instagram, ka zgjedhur një foto ku motrat janë veshur thuajse njësoj, për ti dedikuar asaj fjalët më të bukura.