VIDEO/ Kozaku i rrëfen të gjitha pas pengmarrjes: Më lëshuan në pyll, më pyetën “A do lekë”

Kozak Braci i cili u rrëmbye ditën e djeshme ka treguar detaje të tjera në lidhje me këtë ngjarje.

Në një video “Live” në rrjetin e tij social Instagram, Kozak ka treguar se i ka bindur me fjalë rrëmbyesit e tij që ta linin të lirë. Më tej ai ka treguar se pasi e kanë lënë në një pyll ai është kthyer me Danielin, vëllain e Fabios dhe një djalë tjetër. Sipas tij këta dy djem i kanë thënë nëse donte lekë pasi ishin trembur nga ajo që kishin bërë.

Pjesë nga rrëfimi:

LEXO EDHE  Parashikimi i motit/ Ja si do të jetë koha nesër

I binda me fjalë se jam psikolog, edhe pistoletën ta kem në gojë m’u s’me vrasin se i bind me fjalë mos me m’vra. Më lanë atje në pyll dhe kam ardh me atë Danielin, vëllain e Fabios dhe një djalë tjetër poshtë, se ata tjerët nuk erdhën. Poshtë erdhe me Danielin edhe më tha madje a do lekë, a të të japim naj gjë se u trembën edhe ata…. M’u s’më kanë bo asgjë r*** e motra, m’u veç më kanë marrë me armë. Se me armë të marrin o bisha…