Sherri mes adoleshentëve, dy persona përfundojnë në spital

Dy adoleshentë, 16 dhe 17 vjeç, në Kamëz kanë përfunduar në spital pas një sherri të ndodhur pasditen e sotme.

Policia ka shoqëruar autorin e dyshuar R. V, 17 vjeç.

“Rreth orës 14:45, në Kamzë, dyshohet se gjatë një konflikti të çastit, janë dëmtuar dy shtetas të mitur 16 vjeç dhe 17 vjeç, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

LEXO EDHE  Kundër çertifikatës së vaksinimit, protestuesit përshkallezojne situatën në Itali

Sherbimet e Policisë kanë bërë shoqërimin për veprime të metejshme të shtetasit R. V, 17 vjeç, si autor i dyshuar i ngjarjes. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, bëri të ditur policia.