Video/ Gruaja kap “mat” burrin me të dashurën në kinema, ja si reagon ai

Videoja e një gruaje e cila rreh burrin pasi e kapi “mat” me të dashurën në kinema, është bërë virale në TikTok.

Ngjarja ka ndodhur në Kolumbi dhe ngjan me një dramë të vërtetë dashurie. Në video burri dhe e dashura e tij shihen duke shijuar një film, por papritur mbrapa tyre shfaqet gruaja e tij e cila nis të bërtasë.

LEXO EDHE  BE-ja prezanton planin për të lehtësuar krizën e energjisë në Evropë

E dashura e tij largohet menjëherë me qëllim për të shmangur përplasjen me gruan, ndërsa burri pranoi disa goditje nga e shoqja e tronditur. Më poshtë jepet video dhe momenti pikant.