FOTO/ “Bën jetë të shthurur”, lojtari i City ndahet nga e dashura

Mediat angleze pohojnë se futbollisti i Manchester City, Ruben Diaz e ka lënë të dashurën e tij, April Ivy për shkak të stilit të jetës së saj të shthurur.

Diaz dhe April ishin në lidhje për gati tri vjet, teksa “The Sun” raporton se portugezi i fshiu fotot e përbashkëta në lidhje sociale.

LEXO EDHE  Kriza te Partizani, reagon ish-sulmuesi i të kuqve: Ja ku çalon skuadra, Rama duhet të ndërhyjë

Arsyeja është se April, një yll i muzikës pop, ka një jetë të shthurur që nuk i përshtatet Diazit.