Bushati: Non grata e Berishës e sponsorizuar me paratë e drogës të Edi Ramës

Analisti Bushati deklaroi në Open se përjashtimi i ish-kryeministrit ishte i planifikuar më herët dhe për këtë ai kujtoi një deklaratë të edi ramës dy vite më parë.
Kjo është bërë me paratë e drogës së Edi Ramës.

Pra vendimi non grata është iniciuar nga Edi Rama dhe i shërben vetëm atij. Ku e dinte Edi Rama dy vite më parë se Berisha do të shpallej non grata.

LEXO EDHE  Her*ina në Durrës/ Kush është biznesmeni i arrestuar

Pse një standard që ju pranua Edi Ramës për t’u zgjidhur me amerikanët për Tom Doshin nuk u zgjidh me Bashën?