VIDEO/ Aksident pranë Rinasit, përplasen dy makina

Një aksident rrugor ndodhi mbrëmjen e sotme në aksin Rinas – Kashar pranë një kryqezimi, ku dy autovetura jane perplasur me njëra-tjetrën.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar nga ky aksident. Efektivet e policise se qarkullimit kane mberritur menjehere ne vendngjarje, ndersa pergjate ketij aksi eshte veshtiresuar qarkullimi, nga aksidenti.

LEXO EDHE  Thuaj "Jo" mësimit me turne dhe orar të reduktuar, mbi 3200 qytetarë i bashkohen thirrjes online