Merr flakë makina në ecje, ja ç´thotë policia

Një automjet është përfshirë nga flakët, ndërsa ishte në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:10, në fshatin Rraboshtë, Lezhë.

Policia njoftoi se ka marrë flakë në ecje mjeti tip ” Fiat” me drejtues shtetasin K.Ll., 22 vjeç, banues në Ishull Shëngjin, ku ka vetëm dëme materiale.

LEXO EDHE  Tërmeti 5.6 ballë shoqërohet nga 20 lëkundje të tjera, banorët e Kretës e kalojnë natën jashtë

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.