Champions/ Liverpool-Milan, ndiqni supersfidën LIVE

Ka startuar në orën 21:00 supersfida mes Liverpool dhe Milanit vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kuqezinjtë rikthehen pas 7 vitesh në Champions dhe të gjithë do të jenë me sy nga Milani, pasi është një ndër skuadrat më të titulluara të kompeticionit.

LEXO EDHE  VIDEO/ Gafa e sezonit në Premier league, shikoni çfarë humbet futbollisti i Liverpool

Kjo përballje midis të dyja skuadrave njihet për spektalin që prodhon nisur dhe nga dy finalet e Champions-it në vitet 2005 dhe 2007, në të parën që foli për Liverpulin, ndërsa dy vite më vonë Milani u hakmor.

NDIQNI NDESHJEN LIVE