Paparacët fotografojnë Vin Diesel me pushime në jahtin luksoz në Itali, aktori shokon me ndryshimin drastik në pamje

BACKGRID

Aktori i famshëm Vin Disel ka habitur të gjithë fansat e tij me ndryshimin drastik në pamje. Ai është fotografuar nga paparacët teksa ishte me pushime me jahtin e tij luksoz në Portofino të Italisë dhe duket se ka shtuar shumë kilogramë

Ylli i “Fast and the Furious” ka pranuar pak kohë më parë se ishte në gjendje të fshinte komentet negative të trupit sepse fiziku i tij i tonifikuar është vlerësuar për vite me radhë, pasi ai deklaroi: “Unë kam trupin më të mirë në New York City për dekada me radha”.

LEXO EDHE  Tragjike! Ylli i pornografisë ndërron jetë gjatë operacionit për të vendosur silikon tek të pasmet (Foto)