Furgoni del nga rruga, dyshohet për një të plagosur

Një aksident është regjistruar në Vlorë këtë mbrëmje.

Një furgon ka dalë nga rruga në afërsi të vendgrumbullimit të Kripës.

Dyshohet se një person ka mbetur i plagosur. Ndërkohë në vendngjarje ka shkuar policia dhe ambulanca.

LEXO EDHE  Po kryente punime, punëtori bie nga kati i tretë