Zhduket adoleshenti shqiptar në Greqi

Man looking at reflection in window

Një adoleshent shqiptar në Greqi është zhdukur prej së dielës. Namik K. 15-vjeç është zhdukur që nga pasditja e së dielës. Ai është 1.65 m i gjatë, i hollë, ka flokë ngjyrë kafe dhe sy blu.

LEXO EDHE  Pesë porositë e Bashës për deputetët e PD/ Nga takimet me qytetarët te konsultat për...

Ai kishte veshur xhinse, një bluzë të verdhë dhe atlete të bardha. Familjarët pas denoncimit në polici kërkuan ndihmë përmes medias, që cilido që ka informacion t’i ndihmojë.