VIDEO/ Shpërthen festa në “Elbasan Arena”, Shqipëria kalon në avantazh

Shqipëria ka shënuar golin e avantazhit ndaj San Marinos në minutën e 32-të. Autori I golit për kuqezinjtë është Rei Manaj.

Manaj ka arritur të ulë bukur brenda zone një top dhe të godasë me të djathtën duke mposhtur portierin pas një krosimi të bukur nga krahu.

LEXO EDHE  Prej 4 ditësh i bllokuar në minierë, kryebashkiaku i Bulqizës kujtohet për minatorin: Po lutemi...