E rëndë/ Var veten 26-vjeçarja në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku një 26-vjeçare është gjetur e vdekur në banesë.

Sipas policisë 26-vjeçarja E.T dyshohet t’i ketë dhënë fund jetës duke varur veten.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 16:40, në rrugën “Artan Lenja”, dyshohet se është vetëvarur në banesë shtetasja E. T., rreth 26 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEXO EDHE  Partizani ndalet sërish, gafat dhe Skënderbeu frenojnë pretendentët