E rëndë/ Babai përdhu*on vajzat e tij për të shtuar familjen

Në Australi mësohet se është një burrë i cili përdhunon fëmijët e tij, për të lindur po fëmijët e tij. Bëhet fjalë për Tim Colt, i cili dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me tre vajzat e tij, Rhonda, Betty dhe Martha, të cilat i ka lënë shtatzanë për të shtuar familjen e tij.

Mediat shkruajnë se familja prej 38 anëtarësh kanë jetuar në skllavëri. Sipas autoriteteve, tre nga vajzat e Colt janë sulmuar dhe dëbuar nga komunitetet pasi fëmijët e tyre janë produkte të përdhunimit dhe marrëdhënieve seksuale me babanë dhe vëllezërit e tyre.

Tim ka pretenduar se është baba i 13 fëmijëve nga vajza e tij Betty, ka 4 fëmijë me Rhonda dhe një fëmijë me mbesën e tij Kimberly. Ndërkohë, djali i Tim Colt, Roderick, është shpallur fajtor për përdhunimin e mbesës së tij, e cila gjithashtu është gjysmë motra e tij.

Burimi: The Sun
LEXO EDHE  15-vjeçari ‘monstër’ vret prindërit dhe motrën e vogël